TOMTOM Start 25 Europe Lifetime

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2293832/tomtom-start-25-europe-lifetime.jpg

    0

Série TomTom Start 25 - začněte s navigací. Ať už jedete po známých cestách nebo se pouštíte do nových končin, s navigací TomTom Start můžete cestovat bez obav. Jde o nejlepší zařízení ve své třídě a jeho použití je překvapivě snadné. Na jeho větší obrazov

Recenze TOMTOM Start 25 Europe Lifetime

Lucka Velmi rychle se nacte a hned reaguje na trasu....když se vypne motor automaticky se vypne sama a kdyz se zapne motor tak se taktez sama zapne,pracuje velmi rychle,ukazuje kde se nachazi radary,hleda parkoviste v blizkosti cile,jsem nad miru spokojena s touto GPS navigací!

Honza už nic i po třetí reklamaci a zaslání nové se stále opakuje stejná závada. Z neznámého důvodu při cestě ztratí signál a při ujetých cca 400 km se najde na cca 10 minut. Vracím a požaduji zpět peníze. NEKUPOVAT

Karlos Hodiny řízené satelitem, dobrá vychytávka. Rychlost načítání trasy - dobrá. Pouzdro na navigaci chybí, není součásti dodávky. Horší manipulace s integrovaným držákem. Nejhorší šok - levá a pravá strana je na opačné straně! Tato funkce škodí - proto nedoporučuji tento výrobek. Školní hodnocení, návod a aktualizace - lepší 4. Názvy obcí čte chybně - vhodné tuto funkci vypnout. Nechal jsem se zlákat hodnocením v D-testu. Starý Dynavix Tera II takové školácké chyby nedělal - nevidět rozdíl mezi levou a pravou stranou!

Karkulka Cestovali jsme to Černé Hory. Přesto, že jsme měli aktualizovány mapy, nekteré (i očividně starší) významné silnice nebyly v mapách zaneseny.

Henry integrovaný držák, rychlost načítání navigace si plete strany ! Konkrétně v akci "Držte se vpravo/vlevo" mapa ukazuje správně ale pokyn je opačný !!!

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 88 %

(32 recenzí)