TomTom Start 20 Regional LIFETIME

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2326067/tomtom-start-20-regional-lifetime.jpg

    0

Série TomTom Start 20 - začněte s navigací. Ať už jedete po známých cestách nebo se pouštíte do nových končin, s navigací TomTom Start můžete cestovat bez obav. Jde o nejlepší zařízení ve své třídě a jeho použití je překvapivě snadné. Na jeho větší obrazov

Recenze TomTom Start 20 Regional LIFETIME

Krejčí Pěkně vyrobená krabička... ...ale jinak to je 666 dílo. Na cestě Praha - Linz 4 nesmysly. Konkr. průjezd Linzem byl něco jako drbání se pravou rukou za levým uchem. Být kamioňák a spoléhat na tuto krásnou věc, která je fakt krásně vyrobena, skončil bych někde v jednosměrce v řece, asi... Ne, mapa a hlava, navi nazdar. PS: nicméně, problém dost dobře může být mezi navigací a satelitem, jestli chápete, co tím chci říct..

Karel Jeřábek Vyzkoušeno na cestě do Chorvatské Puly s naprosto excelentním výsledkem. Díky aktualizaci nebyl problém ani s velmi čerstvě otevřenými silnicemi. Navíc cesta byla podniknuta v noci a byla naprosto neznámá. Pověst nelhala - TomTom je I. Doplňky nehodnotím, jelikož nebyly zatím zakoupeny. Zatím nezjištěno.

Eva skvělá navigace super cena neumí hledat celá čísla popisná, musí se hledat pouze podle lomítka :(

Maersk Obsiahlosť máp,presnosť s ktoru dokáže navigovať na rozdiel pár metrov.Celkovo rýchlo vyhľadáva mapy,prípadne alternatívne trasy. Držiak,o ktorom som nevedel že sa nedá odistiť od celej navigácii...osobne neverím moc tej gumovej prísavke na sklo,prípadne na palubovku,ktorá nie je najšťastnejšie riešenie.Pravdupovediac,nevšimol som si,ani nespýtal na tento držiak v predajni,bral som automaticky že obrazovka bude odnímateľná.Keď by som to vedel,nerozhodol by som sa preň,napriek tomu že som zo samotnou gps spokojný.Ešte pridám ale jeden nedostatok-v lesnom teréne,stráca signál,a má problém navigovať,až pokial sa s vozidlom nedostane na miesto,kde sa spamätuje..

jája Naprostá spokojenost nevím

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85 %

(18 recenzí)