Garmin Oregon 600

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2986871/garmin-oregon-600.jpg

    0
  • http://www.prohas.eu/fotky44474/fotos/original/_vyr_192Oregon-600-III.jpg

Vyrazte ven po svých, na kole či v autě. Turistická GPS navigace Garmin Oregon 600 je navržená pro outdoor. Kvalitní konstrukce odolá vodě, vlhkosti, blátu, otřesům i nárazům. Přežije pád do potoka. Nezradí vás v hustém lese ani na větrné hůrce. Citlivý GPS/GLONASS přijímač zjistí všechny důležité informace za všech podmínek. Mezi funkcemi najdete i elektromagnetický kompas a barometrický výškoměr. Multidotykový LCD displej zůstane čitelný i na přímém slunci a podporuje ovládání v rukavicích.

Recenze Garmin Oregon 600

milanm Po přechodu z Etrex 30 je to velký krok dopředu. Rychlost načítání mapy perfektní, přepočet trasy při sjetí z trasy téměř okamžitě. Pro geocaching perfektní volba a i použití v autě v automobilovém módu je výborné. Problém sehnat nějaký odpovídající držák do auta, pokud nechci kupovat předražený od Garminu.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Garmin Oregon 600

Filtrovat:

Hodnocení produktu 100 %

(1 recenze)
  • Po přechodu z Etrex 30 je to velký krok dopředu. Rychlost načítání mapy perfektní, přepočet trasy při sjetí z trasy téměř okamžitě. Pro geocaching perfektní volba a i použití v autě v automobilovém módu je výborné.